Bahçelievler?de Kan Bağışı

Beşir Derneği Kan Kardeşim projesi kapsamında bu hafta sonunda Bahçelievler’de kan bağışı topladı. Derneğimizin bölgede bulunan temsilciliğimizin katkılarıyla hazırlanan standlarda yapılan kan bağışı çalışmaları ile pandemi boyunca azalan kan stoklarının artırılması hedefleniyor.

 

Beşir Derneği ülkemizin azalan kan stoklarının artırılması amacıyla Kan Kardeşim projesi kapsamında çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Derneğimizin Bahçelievler’de gerçekleşen kan bağışı çalışmalarında 197 ünite kan toplandı.

 

Çalışmalar 18 ve 19  Eylül’de Gerçekleşti

 

Beşir Derneği’ninin Türk Kızılay ile birlikte Bahçelievler’de gerçekleştirdiği kan bağışı çalışmaları 18 ve 19 Eylül’de iki gün boyunca gerçekleşti. Şirinevler’de açılan kan bağışı standlarına gönüllülerimiz ve vatandaşlarımız katılım sağladılar. Derneğimizin “Bir Damla Bin Umut” sloganı ile Türk Kızılayı ile beraber hayata geçirdiği Kan Kardeşim projesi önümüzdeki günlerde de yurdun değişik yerlerinde devam edecek. 

 

197 Ünite Kan Toplandı

 

Beşir Derneği Bahçelievler Temsilciliği’nin destekleri ile 18 ve 19 Eylül 2021 tarihlerinde Türk Kızılayı ile birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda toplamda 197 ünite kan bağışı toplandı. Derneğimizin Kan Kardeşim projesi kapsamında toplanan toplam ünite kan sayısını öğrenmek ve takip etmek için Kan Kardeşim internet adresini kullanabilirsiniz.


İyilik Hizmetlerine
Katkıda Bulunmak İster misiniz ?

Online Bağış