Esenler?de Kan Bağışı

Beşir Derneği’nin “Bir Damla Bin Umut” diyerek başlattığı Kan Kardeşim projesi yurdun dört bir köşesinde yapılan kan bağışı çalışmaları devam ediyor. Son olarak Esenler’de yapılan kan bağışı çalışmaları derneğimizin bölgedeki temsilciliği ve Türk Kızılay yetkililerince ortaklaşa bir şekilde gerçekleşti.

 

Beşir Derneği Türk Kızılay ile birlikte ortak çalışmalarına devam ediyor. Yurdun birçok noktasında aynı anda yapılan çalışmalarla faaliyetlerini sürdüren Beşir Derneği, hafta sonunda Esenler’de kan bağışı çalışmalarına destek sundu.

 

Temsilciliklerimizle Destek Sağladık

 

Beşir Derneği olarak Türk Kızılay’ın kan bağışı çalışmalarına desteklerimizi sunmaya devam ediyoruz. Esenler’de yapılan kan bağışı çalışmalarında temsilciliğimiz ve gönüllülerimiz ile birlikte yer alarak ülkemizin son dönemde azalan kan stoklarının artırılması adına çalışmalar gerçekleştirdik.

 

Esenler Dörtyol’da 187 Ünite Kan Bağışı

 

Beşir Derneği’nin Türk Kızılay ile birlikte İstanbul’un Esenler ilçesinde yapmış olduğu kan bağışı çalışmaları ilçenin Dörtyol Meydanı’nda gerçekleştirildi. Gönüllülerimiz ve vatandaşlarımızın büyük ilgi gösterdiği çalışmalarda toplamda 187 ünite kan bağışı toplandı.


İyilik Hizmetlerine
Katkıda Bulunmak İster misiniz ?

Online Bağış