Fatih?te Kan Bağışı Faaliyeti

Beşir Derneği, Türk Kızılay ile birlikte yaptığı kan bağışı çalışmalarına devam ediyor. Derneğimizin son olarak İstanbul’un Fatih semtinde yaptığı çalışmalara halkımız ve gönüllülerimiz yaptıkları kan bağışları ile destek oldu.

 

Beşir Derneği’nin kan bağışı çalışmaları ile yurdumuzun ihtiyaç duyduğu kan stoklarının artırılmasına devam ediliyor. Derneğimizin Kızılay ile birlikte Fatih’te gerçekleşen kan bağışı çalışmaları Fatih Camii çevresinde gerçekleşti.

 

Kan Kardeşim Çalışmaları Devam Ediyor

 

Beşir Derneği’nin Türk Kızılay ile birlikte yıllardır devam ettirdiği Kan Kardeşim projesi İstanbul’un Fatih semtinde yapılan çalışmalar ile devam etti. Fatih Camii çevresinde açılan standımızda yapılan kan bağışı çalışmaları 18 ve 19 Eylül tarihlerinde gerçekleşti. Yapılan çalışmalarda toplamda 69 ünite kan bağışı toplandı.

 

Kan Kardeşim Adresinden Etkinlik Takvimi’ni Görebilirsiniz

 

“Bir Damla Bin Umut” sloganı ile devam eden Kan Kardeşim projesi çalışmalarına sizler de destek sağlayabilirsiniz. Kan Kardeşim projesi kapsamında yapılacak etkinliklerin takvimine Kan Kardeşim internet sayfasından ulaşabilir, sizler de kan bağışı çalışmalarımıza destek sunabilirsiniz.


İyilik Hizmetlerine
Katkıda Bulunmak İster misiniz ?

Online Bağış