Gölcük ve Derince'de Kan Bağışı Kampanyasına Yoğun İlgi


Beşir Derneği,  kanın bir anlık değil sürekli ihtiyaç olduğu gerçeğini halka benimsetmek, bu konuda bir farkındalık oluşturmak ve kan bağışını teşvik etmek amacıyla Türk Kızılayı birlikte gerçekleştirdiği "Bir Damla Bin Umut" kampanyasını Gölcük ve Derince'de düzenledi. Kan bağışı kampanyasına duyarlı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


Beşir Derneği Gölcük Temsilcisi Abdulragıp Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Beşir Derneği olarak 2 gün boyunca temsilciliğimizde Kızılay ile organize ettiğimiz kan bağışı etkinliğimiz sona erdi. Biliyoruz ki kan bağışı hem hayat kurtarmakta hem de kan veren kişinin sağlığına faydalı olmakta. Duyarlı olan Gölcük halkına buradan şükranlarımı sunuyorum. Bağışlanan bu kanlar ihtiyaç sahiplerine hayat ve umut olacaktır.? dedi.


Beşir Derneği Derince Temsilcisi Ahmet Kandemir ise, "Kanın bir anlık değil süreklilik arz eden bir ihtiyaç olduğu gerçeğinin farkındayız. Bunu insanımıza anlatmak, bu konuda bir farkındalık oluşturmak ve kan bağışını teşvik etmek amacıyla bu kampanyamızı gerçekleştirdik. Destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.


Fotoğraf Galerisi

İyilik Hizmetlerine
Katkıda Bulunmak İster misiniz ?

Online Bağış